dwutygodnik internetowy
20.10.2014
magazyn papierowy


Kup
egzemplarz
Magazynu
kontakt
z tym
artykułem

Zaproszenie do Teatru Polskiego

Wspólnie z Teatrem Polskim zapraszamy na dwa spektakle wracające na afisz -„Polacy” w reż. Gabriela Gietzky’ego oraz „Zwiastowanie” w reż. Lembita Petersona. Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na każdy ze spektalów. Więcej informacji na naszym Facebooku.   „Zwiastowanie” Akcja toczy się w średniowiecznej Francji i jest poetycką opowieścią o naturze wiary, o zaufaniu do […]


Wspólnie z Teatrem Polskim zapraszamy na dwa spektakle wracające na afisz -„Polacy” w reż. Gabriela Gietzky’ego oraz „Zwiastowanie” w reż. Lembita Petersona. Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na każdy ze spektalów. Więcej informacji na naszym Facebooku.
 
„Zwiastowanie”
Akcja toczy się w średniowiecznej Francji i jest poetycką opowieścią o naturze wiary, o zaufaniu do Boga i ludzi, a także – o powołaniu, które może odmienić życie, jeśli potrafimy je dostrzec i zaakceptować. To także spektakl o miłości – tej ludzkiej a także boskiej.
Więcej informacji turaj. Zaproszenia dotyczą spektakli 8 i 9 listopada o godzinie 18:00.
 
 
„Polacy”
Spektakl opowiada o fikcyjnym spotkaniu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Olgierd Łukasiewicz) i Witolda Gombrowicza (Radosław Krzyżowski), jest zaproszeniem do rozważań o Bogu, Polsce i nas samych.
Więcej informacji tutaj. Zapraszamy na spektakle 29 i 30 października o 19:30.
 

 

Magazyn „Kontakt” to nie tylko internetowy tygodnik, ale także papierowy kwartalnik. Zachęcamy do lektury. Można go nabyć m.in. w prenumeracie.